Центр дельфінотерапії та реабілітації НЕМО
- унікальне поєднання ефективного лікування та комфортного відпочинку
Спецпропозиції
Спеціальні пропозиції
Центри дельфінотерапії NEMO – це:
НАЙБІЛЬША МЕРЕЖА ЦЕНТРІВ ДЕЛЬФІНОТЕРАПІЇ
Включає 8 центрів в Україні, Казахстані та Узбекистані.
КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ
Наші фахівці проходять курс підготовки для дельфінотерапевтів та регулярно підвищують кваліфікацію у галузі роботи з дітьми з порушеннями розвитку.
ВИСОКА РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ
З моменту відкриття у 2005 році було проведено заняття для понад 15 тисяч дітей, з них близько 9000 отримали значний ефект від занять з дельфінами.
ЄДИНІ СТАНДАРТИ РОБОТИ
Наші центри працюють за унікальною авторською методикою, схваленою провідними фахівцями у сфері реабілітації та психології.
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
Формується індивідуальна програма розвитку та впливу, що відповідає потребам саме вашої дитини.
ШИРОКИЙ СПЕКТР ПАЦІЄНТІВ
Ми надаємо реабілітацію дітям з неврологічними порушеннями, затримками психічного та фізичного розвитку.
Центр дельфінотерапії та реабілітації «Немо»
Наші спеціалісти
Новікова Неоніла
Психолог, арт-терапевт, керівник відділу дельфінотерапії харківського культурно-оздоровчого центру «Немо»
Колчев Кирило
Практикуючий психолог і дельфінотерапевт
Костянтин Карпусь
Дельфінотерапевт, акватерапевт, дитячий масажист
Катерина Німенко
Тренер дельфінів, фахівець з дельфінотерапії.
Відгуки
Багірова Марія
02.06.2026
Хочу висловити величезну подяку дельфінарію за неймовірний курс дельфінотерапії!
Дитина пройшла повний курс із 10 занять, і це був чистий захват. Кожне заняття це море позитивних емоцій, які просто неможливо переоцінити. Дельфіни дивовижні, чуйні та дуже ніжні тварини, вони наче відчувають дитину на якомусь іншому рівні.
Окрема подяка тренеру Костянтину за професіоналізм і вміння знайти підхід до малечі.
Дитина бігла на заняття з величезним задоволенням, а Після світилася від щастя.
Ми помітили, що дитина стала набагато спокійнішою, покращився сон та загальний емоційний стан.
Ми настільки вражені результатом, що вже придбали наступний курс до вас через пів року!
Величезне вам спасибі за вашу працю!
Анна
Привіт! У моєї дочки синдром Дауна і ось уже 9-й курс дельфінотерапії в м. Одеса закінчено. Вперше ми приїхали сюди у 2010 році, і результат після кожного курсу значний. Моя дитина після занять стала більш уважною та спокійною. Емілії дуже подобається спілкується із дельфінами, у них справжня дружба. Так само велике спасибі терапевтам які займалися з Емілією, ціла команда професіоналів яка прагне допомогти кожній дитині. Велика подяка вашому центру
Марія
27.12.17
Під час першого курсу дельфінотерапії ми зробили електроенцефалограму до та після курсу. І результат був суттєвий. Сьогодні ми закінчуємо шостий курс, це 60 занять і, за твердженням нашого лікаря, ми на 80% здорові. Ще кілька курсів і нам видадуть довідку про те, що дитина повністю здорова. Ми дуже раді!
Валентина Короама
26.12.2019
Мене звуть Валентина Короама. Мого сина звуть Алекс-Тудор та йому 6 років. Ми з Румунії. Ми дізналися про цей Центр від інших батьків, які вже були тут. Вони були надзвичайно здивовані результатами, і ми також вирішили спробувати метод дельфінотерапії. У нас було 8 занять, і вже на 4-му занятті мій син, хоч і з невеликим побоюванням, але почав плавати з дельфінами. Я була дуже щаслива з цього приводу.
Я можу рекомендувати дельфінотерапію та крім того, я планую прибути повторно у квітні, та я маю намір побачити величезний поступ у його характері та поведінці.
Наш перший курс дельфінотерапії – це лише початок!
Дан Іоана
26.12.2019
Мене звуть Дан Йоана. Я з Румунії. Моїх дітей звуть Дан Касіана та Дан Чизар. Ми приїхали на дельфінотерапію, бо у моєї доньки затримка у розвитку. Їй 2 роки. Нам не встановили діагноз. Але все ж таки я хочу допомогти своїй маленькій дівчинці таким легким шляхом, адже дельфіни – чудові. Ми вже мали 10 занять з дельфінотерапії. І я можу сказати величезне "ВАУ!", тому що Касіана почала говорити. Вона вже почала вимовляти деякі слова, і я сподіваюся, що буде ще багато інших!
Я безперечно рекомендую дельфінотерапію всім своїм друзям і всім тим, хто хоче допомогти своїм дітям таким чудовим чином.
Валентина Чебан
20.12.2019
Мене звуть Валентина Чебан, дитину звуть Дан Валеріан Чебан. Ми з Молдови. Приїхали до Одеси із паралітичним синдромом Дауна. Ми вже були на дельфінотерапії у травні і ми мали 10 занять. Наразі ми приїхали вдруге, також на 10 сеансів. Після першого курсу дельфінотерапії, а саме після 5-го заняття, дитина почала ходити по 2-3 кроки і на 8-9 день вона майже бігала!
Додому ми поїхали дуже вдячними: дитина, мама та я, як бабуся. Після дельфінотерапії онук перестав кусатися, став спокійнішим і слухняним. Зараз ми слухаємо дитячі пісні, малюємо та граємо з м'ячем.
Дельфінотерапія відкрилася для нас лише з гарного боку.
Лариса Ластовіна
12.12.2019
Я – Лариса Ластовіна. Мого сина звуть Тимофій. Ми завжди знали про існування дельфінотерапії, але коли дитині поставили діагноз «Розлад аутичного спектру та затримка мовного розвитку», ми вирішили пройти курс занять з дельфінами. На сьогоднішній день ми вже мали 15 сеансів. І, вже після перших 10-ти занять, ми побачили поліпшення розвитку розумового процесу дитини, значно розширився словниковий запас, покращилися комунікативні здібності. Дякуємо команді фахівців та терапевтів, які проводять дельфінотерапію, вони роблять «велику справу»!
Прогрес помітний вже у процесі сеансів дельфінотерапії. Після 5-го заняття у дитини нормалізувався стан, навіть посилився апетит.
Я, безумовно, рекомендую дельфінотерапію. Якщо є така можливість, то це варто скористатися!
Бобровський Дмитро
08.02.2020
Ми пройшли діагностування у генетиків і нам поставили захворювання на синдром Корнелії де Ланге.
Дельфінотерапія є частиною нашого комплексу. Після 10 занять дельфінотерапії дитину неможливо зупинити, коли вона починає говорити! У дитини відбувається емоційний сплеск, дитина висловлює свої емоції, зміни відбулися у спілкуванні, дитина почала вважати!
До дельфінотерапії Міланія не могла висловити те, чого вона хоче, не могла зв'язати два слова!
Нам дуже сподобався колектив, який працює тут. Дитині дуже подобаються самі заняття, таким чином ми бачимо, що дитина стає відкритою. Для нас це дуже важливо.
Пильницька Світлана
18.08.2017
Пильницький Владислав Віталійович разом зі своєю бабусею Пильницькою Світланою висловлює глибоку подяку співробітникам дельфінотерапії, особливо інструкторам Мишкурову Юрію, Євгену, працівникові Олені за їхній теплий прийом, уміння спілкуватися з дітьми.
Ми багато їздимо з дитиною реабілітаційними центрами, але щоб так швидко з дитиною знайшли контакт, такого не було. У дитини багато вражень і ми обов'язково приїдемо ще сюди. Також ми вдячні дельфінам, які допомагають нашим дітям.
Свідерська
08.08. 2017
Їдемо додому з величезним почуттям подяки.
Ми, російськомовна сім'я з Німеччини, приїхали на дельфінотерапію із сином аутистом. Після першого заняття наш хлопчик, який не розмовляє, близько 2 хвилин кричав «УРА!».
Сьогодні у нас останній сеанс, все пройшло на 5+. Наш Ведмедик був просто щасливий весь цей час. Він змінюється на краще просто на очах.
Велике дякую інструкторам Жені та Юрі за професіоналізм і доброту, за чуйність та відкритість.
Дякую тренерам Ані та Маші за доброзичливість.
Дякуємо працівниці Олені за чуйність, розуміння та чуйність. Наші очікування перевершили себе! Обов'язково приїдемо ще. Ми їдемо, але залишаємо тут по частинці наших сердець.
Кулібаба Світлана
06.09.2017
Дорогі друзі!
Тиждень, проведений з дельфінами, пройшов неймовірно цікаво, весело та ефективно!
Хочеться відзначити роботу всього персоналу, який дуже трепетно ставиться до дитини. Усі дуже уважні, усміхнені, поводилися з моїм сином як із рідною людиною.
Організація на найвищому рівні! Мені як мамі нізащо не треба було переживати і нічого контролювати! Це дуже цінно. Сина перевдягали .ю відводили на терапію, розважали, навчали.
Незважаючи на те, що Вас відвідує багато людей у роздягальні чисто, сухо та приємно пахне!
Завдяки дельфінотерапії дитина отримала найпотужніший емоційний заряд. Гра з дельфіном дала йому стимул у розвитку пізнавальних процесів та психомоторної сфери.
До навчального року ми готові!
Величезне дякую всьому персоналу, організаторам терапії і, звичайно, нашим друзям дельфінам!
Гончарова Нонна
13.09.2017
Велике спасибі колективу дельфінотерапії, ми дуже вдячні за вашу роботу, тепло, кохання. Здобули море щастя, зарядилися гарною енергією. Здобули 10 днів щастя. Команда дуже гарна. Дитина щоранку бігла з радістю, почала промовляти слова. З нами працювала команда Олександр, Вікторія та Олена Володимирівна, величезне їм дякую! Чекаємо на наступний рік! З повагою Оберемок Олена – мама Нонни.
Дата закінчення проходження дельфінотерапії Нонни – 13.09.2017
Соколова Анна
8.09.2017
Ось і добігає кінця цей дивовижний, наповнений позитивними емоціями курс дельфінотерапії. Хочу подякувати хлопцям, які працювали з Машею, за терпіння, привітність та індивідуальний підхід!!!!!! Спасибі Олені, Юрі, Віці і звичайно ж привабливим, добрим, милим Златі та Місяцю. Ці дельфіни просто фантастичні, я ще раз хочу висловити свою подяку всім і окремо кожному, хто допоміг нам пройти цю реабілітацію)))) Про Машині досягнення!!! Вона стала спокійнішою, більше контролює свої емоції та дії. Поліпшилася опора на руки та контроль голови)))) Так що ми шалено раді))))
Ольга Тихомирова
8.09.17
Дуже дякую за роботу, гарне ставлення та чудовий настрій, який ми отримали за час занять від Вашого чудового колективу. Дельфіни просто супер! Їм особливий респект))) А взагалі дуже порадував професіоналізм реабілітологів Юрія, Олени та Вікторії. Дякую вам велике! У разі, ми отримали як психо-емоційний прогрес, а й фізичний, т.к. Альоша став краще тримати голову та спину, зменшилася спастика. Успіхів Вам та процвітання надалі!!! До нових зустрічей...
Нестеров Кирило
23.07.17
Доброго дня!
Ми регулярно проходимо курси дельфінотерапії, тому що вважаємо, що даний вид терапії дає хороші результати не тільки в психоемоційному та мовному розвитку, а й у руховій сфері.
Нам є з чим порівняти, бо були на терапії у різних країнах та містах. Останні два роки зупинилися на дельфінарії у Феодосії і в 2018 році також плануємо сюди приїхати.
З плюсів злагоджена командна робота: інструктора, дресирувальника та головних героїв - дельфінів, в результаті дитина чекає кожного заняття, для нього це щоразу пригода.
Дуже добре організована терапія і за час сеансу дитина багато плаває на дельфінах і слухає сонари, при цьому все проходить в атмосфері любові та добра.
Минулого 2017 року за нашою рекомендацією приїжджали 23 сім'ї, задоволені результатами та якістю залишилися абсолютно всі!
З найграндіозніших результатів, дві дитини після курсу з тих, хто приїхав з нами на терапію, пішли своїми ніжками, і одна дитина заговорила.
У багатьох дітей покращилася якість мови, стали з'являтися нові звуки, склади, слова, за рахунок того, що з'явилося бажання говорити - збільшився словниковий запас.
Величезне дякую всій команді дельфінарію та окремо персональне дякую нашому улюбленому інструктору Марині!
Обов'язково повертатимемося до Вас знову і знову!
з повагою,
мама Кирила, 6,5 років.
Гуриневич Єва
18.09.2017
Цього року ми проходили курс реабілітації до Дельфінарію «Немо» м. Алмати.
Залишилося безліч позитивних емоцій та море вражень. Дельфіни чудові, терапевти (інструктори) чудові.
Наприкінці курсу у дитини виникла позитивна динаміка.
Обов'язково повернемось на повторний курс лікування. Хотіла б висловити велику подяку Дельфінарію «Немо»
Родина Рашитов Алімжан
28.09.2017
Дорогі співробітники Дельфінарію «Немо»!
Хочу від щирого серця подякувати Вам за надане лікування, за вашу гостинність, за прекрасне добре ставлення і вашу старанну працьовитість!
Ми приїхали з Астани, від Товариства дітей інвалідів. І дуже задоволені дельфінотерапією. Дуже раді, що ви подарували таку можливість отримати лікування.
Окреме велике спасибі інструктору Марату та тренерам за терпіння та чуйне ставлення нашому синові Алімжану. Марат з першої хвилини зміг знайти підхід та потоваришувати з нашим сином, за що ми дуже йому вдячні.
Хочу висловити подяку Олександру за прекрасне та добре ставлення, за індивідуальний підхід. Ви змогли підлаштуватися під наш час, допомогли підібрати зручний для нас час і всіляко підтримували добрим словом та дружнім ставленням, що дуже рідко зустрічається у нашому житті.
А дельфінам, звісно, окремий низький уклін! Як же вони можуть зарядити не тільки сина, а й нас, батьків, своєю приголомшливою енергією!
Ми дуже раді та щасливі, що потрапили саме до вас! Бажаю вашій чудовій команді процвітання, успіхів і багато щасливих пацієнтів, що одужали від своїх недуг! Щастя та міцного здоров'я вам!
Набієв Керім
18.09.2017
Пройшли перший курс 10 занять дельфінотерапією. Це найкраща терапія для дітей. Можу точно сказати, що навіть сидячи поряд із дельфінами, відчуваєш і почуваєшся якось інакше. Це чудове видовище. Дельфінотерапію отримала я, мама, спостерігаючи кожні заняття за дитиною. Як він спілкуєшся і плаває із дельфінами.
З першого заняття Керім тривожно поставився до басейну (не вміє плавати), але не боявся дельфінів, на контакт із дельфінами пішов сам. Після 3-4 занять Керім перестав боятися води. Все це завдяки нашому інструктору Олександру, хочу сказати йому велике спасибі за всі 10 занять. За підхід до дитини, за всі наші здобутки.
Хочеться сказати величезне Дякуємо всьому персоналу дельфінарію. Персонал весь доброзичливий, уважний. Скрізь чистота та порядок. Зручні умови для занять. Від дельфінотерапії лише позитив.
Дельфінарій НІМО, ДЯКУЙ!!!
До нових зустрічей!
Shivradge Bedy
22.09.2017
It was fantastic !!! I am glad that I got shiv for this . The therapist was a great guy who was extremely gentle and understanding with Shiv considering that Shiv dosn’t speak Russian they still managed very well !!! He is so happy to do this and will definitely do it again . I also feel he is more relaxed and calm post this so great for him.
Душинови
25.07.2017
Вже протягом 7 років наш син Антон, діагноз ДЦП регулярно проходить курси дельфінотерапії.
Перші курси занять були у Донецькому дельфінарії «Немо», але тепер це неможливо через війну. Нині щоліта ми із задоволенням та величезним бажанням продовжуємо заняття дельфінотерапією у Бердянському дельфінарії «Немо».
У нас за плечима чимало пройдених курсів, і ми впевнено можемо сказати, що кожен курс приносить свої позитивні результати в динаміці розвитку нашого сина:
-В емоційній сфері можна відзначити, що кожен сеанс дельфінотерапії викликає у Антошка масу позитивних емоцій;
-У поведінковій сфері-це прояв активності, тобто. велике усвідомлене бажання занять дельфінотерапії. Дитина з кожним курсом стає цілеспрямованою, старанною, зростає інтерес до ігрової діяльності, дії стають більш впевненими, йде на контакт з інструктором, тваринами, прислухається до розмови з ним. При погладжуванні дельфіна за командою інструктора намагається розгинати ручку, розкривати пальчики;
-У комунікативній сфері відбувається подальше формування комунікативно-мовленнєвих умінь: з'являються нові звуки, зоровий контакт стає більш стійким, прагне постійного спілкування і уваги.
Після кожного сеансу у Антоші спостерігається розслаблений стан, що говорить про зниження м'язового тонусу, зменшення гіперкінезів, спостерігається почуття задоволеності заняттями. Все це добре відбивається на настрої, апетиті, сні.
За всі ці праці ми вдячні іструкторам та тренерам Бердянського дельфінарію «Немо», висловлюємо подяку керівнику відділу дельфінотерапії Рубцової Лідії та звичайно ж нашим друзям-помічникам дельфінам! Бажаємо всім міцного-міцного здоров'я та з нетерпінням чекаємо на зустріч наступного року, а протягом року часто переглядаємо фото та відео із занять та уявлень, дуже-дуже сумуємо, бо за роки спілкування звикли до Вас. Дякую, що Ви з нами і допомагаєте хворим діткам!
Ельміра Вейсова
7.06.2017
Здрастуйте, я Ельміра Вейісова мама Ірини Ведмідь, цього року ми проходили вже 2 раз курс лікування дельфінотерапії в м.Бердянську дельфінарії Немо. мова, більше цікавиться стала розпитувати, розповідати повними пропозиціями. Цього разу курсу, вона спробувала вже сама пропливати кола з дельфінами під наглядом тренера, і що дуже нам сподобалося стали виносливіше і мужніше працює добре у воді ручками та ніжками.
Ми дуже задоволені дельфінарієм Немо у м. Бердянську, велике спасибі тренерам та дельфінам якими працювали ми й у 2018р. обов'язково приїдемо ще раз на курс лікування! З повагою Еля та Ірина Ведмідь.
Альона Тишина
13.07.2017
Бажаємо поділитися нашим досвідом проходження курсу дельфінотерапії.
Вперше наша дочка Ада познайомилася із дельфінами минулого літа (2016). Тоді їй було чотири з половиною роки. Незважаючи на те, що нам вдалося відвідати лише п'ять занять, результат вийшов приголомшливим. Дитина зазнала величезного захоплення, це ж справжня казка: плавати на дельфіні, танцювати з ним, грати в ігри. Але крім безцінного досвіду спілкування, з'явилися практично відразу зрушення у розвитку: Ада почала розмовляти пропозиціями, краще висловлювати свої думки. А також значно зміцнилася нервова система.
Цього літа (2017) ми їхали до Бердянська вже виключно заради дельфінотерапії:)
Велике дякую Лідії та Сергію! Ці люди – справжні професіонали своєї справи, вони дуже тонко відчувають настрій та характер кожної дитини. Це величезне вміння бути командою, залучаючи в цю командну роботу і дельфінів і самих дітей.
Після приїзду додому, Ада значно подорослішала. Допомагає по дому, багато пише та малює, ставить серйозні питання. Займається танцями, катанням на роликах, грі на музичних інструментах. Вміє справлятися з негативними емоціями, пояснює спокійно, без роздратування чого вона хоче. Стала відповідальнішою. Багато досягнень і змін у розвитку дитини стали можливі завдяки дельфінотерапії.
Окреме спасибі Ліді! За її привітність, доброту та високий професіоналізм. За небайдужий голос телефоном, за те, що вона завжди готова піти назустріч з організаційних питань. Коли ми їхали до Бердянська вперше, то пізно дізналися про можливість пройти дельфінотерапію, але Ліда зуміла подарувати нам цю можливість.
Бажаємо Вам подальших успіхів, обов'язково приїдемо ще!